Skip to main content

Camping Tramp zdobywa II miejsce w konkursie na najlepszy camping w Polsce "Mister Camping"

Polska Federacja Campingu i Caravaningu ma przyjemność poinformować , że camping nr 33 „Tramp” w Toruniu po raz kolejny znalazł się w gronie laureatów konkursu na najlepszy camping w Polsce „Mister Camping”, zdobywając II miejsce w tegorocznej edycji konkursu.


Konkurs „Mister Camping 2023”, podobnie jak w latach poprzednich, zorganizowany został przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz z Polską Organizacją Turystyczną, a jego uczestnikami były campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.


Pozycja uzyskana przez camping nr 33 „Tramp” w Toruniu w tegorocznej edycji konkursu jest dowodem na to, że zachowuje on wysoki standard i cieszy się uznaniem wśród turystów. Jest to zasługą jego kierownictwa oraz pracowników, którzy dbają o utrzymanie wysokiego standardu i zapewnienie turystom najwyższej jakości usług.


Tak jak w poprzednich latach, najlepsze campingi – laureaci konkursu „Mister Camping 2023” będą rekomendowane i promowane przez Polską Federację Campingu i Caravaningu w wydawanych przez PFCC mapach campingowych i informatorach o bazie campingowej, na stronie internetowej Federacji www.pfcc.eu, (która w bieżącym roku odnotowała ponad 6 mln wejść), a także przez Zagraniczne Ośrodki Polskiej Organizacji Turystycznej oraz na Narodowym Portalu Turystycznym „Odkryj Polskę” prowadzonym w kilkunastu wersjach językowych.


W imieniu Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu chciałbym podziękować Panu za dotychczasowe działania na rzecz rozwoju campingu i pogratulować jego wysokiej pozycji wśród polskiej bazy campingowej.