Lato bez nudy w Toruniu na basenach letnich na Skarpie. Rekreacyjna impreza pod nazwą „All Day Beach Party” została zaplanowana na piątek 05.08.2022.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w konkursach skoków do wody, turniejach w badmintona, boule i siatkówkę plażową. O oprawę muzyczną zadba DJ WEA, serwując najpopularniejsze letnie hity. W programie znalazły się także pokazy aquafitness, dyskoteka malucha i konkursy dla pływaków. Na zwycięzców poszczególnych dyscyplin będą czekały nagrody, podobnie jak na najlepszych tancerzy, którzy w rytm hawajskich rytmów zatańczą macarenę.

W programie imprezy na basenach na Skarpie są też animacje nurkowe ze szkołą Family Diving, turnieje piłki wodnej i wielki konkurs hawajskiego tańca limbo. W tej zabawie chodzi o to by przejść wychylając się do tyłu pod ekstremalnie nisko zawieszoną tyczką. Wstęp na wydarzenie dla dzieci i młodzieży w godz. od 14.00 do 17.00 będzie bezpłatny.

Będzie to już trzecia impreza z cyklu All Day Beach Party, podobne wydarzenia odbyły się w czerwcu i w lipcu na Bydgoskim Przedmieściu i na lewobrzeżu. Organizatorem wydarzeń jest Wydział Sportu i Rekreacji UM, MOSiR i Stowarzyszenie GOSPORT! Szczegóły na Facebooku: https://www.facebook.com/events/320361016888206