Rekreacyjna impreza pod nazwą „All Day Beach Party” odbyła się w piątek 15 lipca na basenach letnich przy ul. Kujawskiej.

Uczestnicy wydarzenia mogli wziąć udział w konkursach skoków do wody, turniejach w badmintona, boule i siatkówkę plażową. Była też możliwość nurkowania z akwalungiem. Można było w asyście instruktorów szkoły Family Diving zanurzyć się pod taflą wody.

O oprawę muzyczną zadbała DJ WEA, serwując najpopularniejsze letnie hity. W programie znalazły się także: dyskoteka malucha i konkursy dla pływaków. Na zwycięzców poszczególnych dyscyplin czekały nagrody, podobnie jak na najlepszych tancerzy, którzy w rytm hawajskich rytmów zatańczyli macarenę.

W programie imprezy na basenach na kempingu TRAMP były też turnieje piłki wodnej i wielki konkurs hawajskiego tańca limbo. W tej zabawie chodzi o to, by przejść, wychylając się do tyłu pod ekstremalnie nisko zawieszoną tyczką.

Wydarzenie zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Stowarzyszenie GoSport! Ostatnia edycja imprezy zaplanowana jest 5 sierpnia na basenach letnich na Skarpie.