Rekreacyjna impreza pod nazwą „All Day Beach Party” odbędzie się w piątek 15 lipca na basenach letnich przy ul. Kujawskiej. Zapraszają Wydział Sportu i Rekreacji UM, MOSiR i Stowarzyszenie Go Sport!

Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w konkursach skoków do wody, turniejach w badmintona, boule i siatkówkę plażową. Będzie też możliwość nurkowania z akwalungiem. To atrakcja dostępna dla każdego, zarówno dla juniora jak i seniora (dzieci od 8 roku życia oczywiście wyłącznie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych). Będzie można w asyście instruktorów szkoły Family Diving zanurzyć się pod taflą wody.

O oprawę muzyczną zadba DJ, serwując najpopularniejsze letnie hity. W programie znalazły się także: dyskoteka malucha i konkursy dla pływaków. Na zwycięzców poszczególnych dyscyplin będą czekały nagrody, podobnie jak na najlepszych tancerzy, którzy w rytm hawajskich rytmów zatańczą macarenę.

W programie imprezy na basenach na kempingu TRAMP są też turnieje piłki wodnej i wielki konkurs hawajskiego tańca limbo. W tej zabawie chodzi o to, by przejść, wychylając się do tyłu pod ekstremalnie nisko zawieszoną tyczką.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, impreza potrwa od 14.00 do 17.00.