Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Stowarzyszenie Go Sport! zapraszają na drugi amatorski turniej siatkówki plażowej TORUŃ BEACH VOLLEY CUP. Wydarzenie odbędzie się 16 lipca 2022 przy Przystani Toruń.

Wydarzenie, które zaplanowano w godzinach godz. 10:00 – 13:00 ma charakter otwarty. Organizatorzy zapraszają wszystkich amatorów, którzy chcą spróbować swoich sił w letniej odmianie siatkówki. W zależności od zainteresowania zakładana jest możliwość rozgrywki w konfiguracjach: turniej mężczyzn; turniej kobiet, turniej mikstów. W zawodach wezmą udział duety zawodników, którzy wyślą zgłoszenie (imiona i nazwiska zawodników, tel. kapitana zespołu) na adres e-mail: stowarzyszeniegosport@gmail.com

Obowiązuje limit 12 par. Decyduje kolejność zgłoszeń! Miejsce rozgrywek: Przystań Toruń – Plaża Plazy, ul. Popiełuszki 1 (Błonia Nadwiślańskie - koniec Bulwaru Filadelfijskiego). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dla zwycięzców przewidziano nagrody w postaci kart upominkowych Toruń Plaza, koszulek i drobnych upominków. Jest to drugie wydarzenie z cyklu TORUŃ BEACH VOLLEY CUP, kolejny – trzeci turniej zaplanowano w pod koniec sierpnia.

Szczegóły na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/563815505211464