Ruszył wakacyjny cykl imprez All Day Beach party na basenach letnich w Toruniu. Pierwsza impreza w ramach programu „Lato w Toruniu bez nudy” odbyła się w piątek 24.06.2022 na Bydgoskim Przedmieściu. Kolejne zaplanowano na lipiec i sierpień.

Uczestnicy wydarzeń mogą wziąć udział w konkursach skoków do wody, turniejach w badmintona, boule i siatkówkę plażową. Jest też możliwość nurkowania z akwalungiem. To atrakcja dostępna dla każdego, zarówno dla juniora jak i seniora (dzieci od 8 roku życia oczywiście wyłącznie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych). Można w asyście instruktorów szkoły Family Diving zanurzyć się pod taflą wody.

O oprawę muzyczną dba DJ, serwując najpopularniejsze letnie hity. W programie są także: dyskoteka malucha i konkursy dla pływaków. Na zwycięzców poszczególnych dyscyplin czekają nagrody, podobnie jak na najlepszych tancerzy, którzy w rytm hawajskich rytmów tańczą macarenę.
W programie imprezy na basenach na bydgoskim Przedmieściu były też turnieje piłki wodnej i wielki konkurs hawajskiego tańca limbo. W tej zabawie chodzi o to by przejść wychylając się do tyłu pod ekstremalnie nisko zawieszoną tyczką. Wstęp na wydarzenie dla dzieci i młodzieży był bezpłatny.

Kolejne wydarzenia na basenach letnich w Toruniu, w ramach programu „Lato w Toruniu bez nudy”, zaplanowano 15 lipca na Kempingu TRAMP i 8 sierpnia na obiekcie na Skarpie. Zapraszają Wydział Sportu i Rekreacji UM, MOSiR i Stowarzyszenie Go Sport!

 

Fot. Stowarzyszenie GO SPORT!