Zapisy do udziału XI Toruńską Olimpiadę Osób Niepełnosprawnych zamknięte.

Szanowni Państwo,       

21 maja 2022 roku zapraszamy na XI Toruńską Olimpiadę Osób Niepełnosprawnych organizowaną przez Stowarzyszenie Ognisko Sportu Niepełnosprawnych Alfa Sport Toruń i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Toruniu we współpracy z lokalnymi fundacjami działającymi na rzecz osób niepełnosprawnych. 

Z racji tego, że jest to już jedenasta edycja olimpiady, chcemy podziękować tym spotkaniem za lata wspierania tej jak i wszystkich innych inicjatyw podejmowanych przez nasze Stowarzyszenie. 

Ostatnie wydarzenia, jakich wszyscy jesteśmy świadkami, uświadamiają nam jeszcze dobitniej niż zwykle o potrzebie solidarności naszego środowiska i konieczności wsparcia naszych przygranicznych sąsiadów. Tylko będąc razem w tych trudnych i zarazem dziwnych czasach jesteśmy w stanie przez to wszystko przejść. Dlatego zachowując przede wszystkim wszelkie względy sanitarne m.in. dezynfekcja, odstępy, ograniczona ilość uczestników i przeszkoleni wolontariusze jesteśmy w stanie to sportowo-rekreacyjno-artystyczne wydarzenie bezpiecznie wspólnie przeprowadzić.

Mamy nadzieję, że wspólnie dostarczymy sobie takiej dawki endorfin, która odgoni na dobre złe myśli i przywróci tak upragnioną i wytęsknioną przez wszystkich „normalność”. Z takim przesłaniem zaplanowaliśmy rywalizację sportową w następujących konkurencjach: pływanie, piłka nożna, konkurencje siłowe, lekkoatletyka, wioślarstwo halowe, tenis stołowy, boule i wiele innych z podziałem na wiek, płeć, stopień i rodzaj niepełnosprawności. Poza konkurencjami sportowymi na uczestników czeka integracyjne spotkanie z muzyką na Przystani Sportów Wodnych przy ulicy Popiełuszki 2A.

Aby wziąć udział wystarczy przesłać zgłoszenie na olimpiadę poprzez stronę MOSiR. 

Regulamin do pobrania z informacjami m.in. o wszystkich konkurencjach znajdziesz tutaj.

Szczegółowych informacji udziela: Seweryn Smorga tel. 606-612583 seweryn.smorga@mosir.torun.pl