Szanowni Państwo,

      Serdecznie zapraszamy 4 września 2021 roku na X Toruńską Olimpiadę Osób Niepełnosprawnych organizowaną przez Stowarzyszenie Ognisko Sportu Niepełnosprawnych Alfa Sport Toruń oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Toruniu we współpracy z lokalnymi fundacjami działającymi na rzecz osób niepełnosprawnych. 

Jubileusz ten jest dobrą okazją do podziękowań za lata wspierania tej jak i innych inicjatyw podejmowanych przez nasze Stowarzyszenie. Jednocześnie uważamy, że zapracowaliśmy na Państwa zaufanie i swoją ciężką pracą udowadniamy, że warto na nas stawiać. 

Wydarzenia ostatnich miesięcy pozwalają nam jeszcze lepiej dostrzec potrzebę solidarności naszego środowiska. Tylko dzięki wzajemnemu wsparciu w tych wyjątkowo trudnych i nietypowych czasach, jesteśmy w stanie iść do przodu. Dlatego stosując się do obecnego rygoru sanitarnego m.in. dezynfekcja, odstępy, ograniczona liczba uczestników oraz przeszkoleni wolontariusze jesteśmy w stanie bezpiecznie przeprowadzić to sportowo-rekreacyjno-artystyczne wydarzenie. 

Mamy nadzieję, że wspólnie dostarczymy sobie takiej ilości endorfin, która na dobre odgoni  złe myśli i przywróci nam wszystkim tak upragnioną i wytęsknioną "normalność". Z takim przesłaniem zaplanowaliśmy rywalizacje w następujących konkurencjach: pływanie, piłka nożna, konkurencje siłowe, lekkoatletyka, wioślarstwo halowe, tenis stołowy, boule oraz wiele innych z podziałem na wiek, płeć, stopień i rodzaj niepełnosprawności. Poza rywalizacją sportową na uczestników przygotowane zostało intgracyjne spotkanie z muzyką w Przystani Sportów Wodnych przy ul. Popiełuszki 2A. 

Karty zgłoszeń dostępne będą na stronie: https://www.mosirtorun.pl/ zakładka OLIMPIADA.                                     

Szczegółowych informacji udziela Seweryn Smorga pod numerem tel. 606-612-583 oraz adresem email: seweryn.smorga@mosir.torun.pl

kliknij tutaj FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

kliknij tutaj REGULAMIN