„Lato w Toruniu bez nudy” na basenach letnich na Bydgoskim Przedmieściu. Rekreacyjna impreza pod nazwą „All Day Beach Party” odbędzie się w najbliższy piątek 24.07.2020. Organizatorem wydarzenia jest Wydział Sportu i Rekreacji UM, MOSiR i Stowarzyszenie GOSPORT!

Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w konkursach skoków do wody, turniejach w badmintona, boule i siatkówkę plażową. Będzie tez możliwość nurkowania z akwalungiem. To atrakcja dla dostępna dla każdego, zarówno dla juniora jak i seniora (dzieci od 8 roku życia oczywiście wyłącznie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych). Będzie można w asyście instruktorów szkoły Family Diving zanurzyć się pod taflą wody.

O oprawę muzyczną zadba DJ WEA, serwując najpopularniejsze letnie hity. W programie znalazły się także pokazy aquafitness, dyskoteka malucha i konkursy dla pływaków. Na zwycięzców poszczególnych dyscyplin będą czekały nagrody, podobnie jak na najlepszych tancerzy, którzy w rytm hawajskich rytmów zatańczą macarenę.

W programie imprezy na basenach na bydgoskim Przedmieściu są też turnieje piłki wodnej i wielki konkurs hawajskiego tańca limbo. W tej zabawie chodzi o to by przejść wychylając się do tyłu pod ekstremalnie nisko zawieszoną tyczką. Wstęp na wydarzenie dla dzieci i młodzieży w godz. od 14.00 do 17.00 będzie bezpłatny. Będzie to druga impreza z cyklu All Day Beach Party, podobne wydarzenie zaplanowano w sierpniu na Skarpie.