W piątek 26.06.20r. o godz.12.00 otwieramy letnie baseny MOSiR.  W tym dniu wstęp na te obiekty jest bezpłatny. Baseny letnie znajdują się w trzech lokalizacjach: Przy Skarpie 4, Szosie Bydgoskiej 3 w Toruniu oraz Campingu Tramp w Toruniu.

Otwarcie nowego basenu letniego na lewobrzeżu

Inauguracja Sportowego Lata w Toruniu odbędzie się na basenach letnich na Kempingu TRAMP. Rekreacyjna impreza pod nazwą „All Day Beach Party” została zaplanowana na 26.06.2020 o godz.14.00. Organizatorem wydarzenia jest Wydział Sportu i Rekreacji UM, MOSiR i Stowarzyszenie GOSPORT!
Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w konkursach skoków do wody, turniejach w badmintona, boule i siatkówkę plażową. O oprawę muzyczną zadba DJ WEA, serwując najpopularniejsze letnie hity. W programie znalazły się także pokazy aquafitness, dyskoteka malucha i konkursy dla pływaków. Na zwycięzców poszczególnych dyscyplin będą czekały nagrody, podobnie jak na najlepszych tancerzy, którzy w rytm hawajskich rytmów zatańczą macarenę. W programie imprezy na basenach na Skarpie są też animacje nurkowe, turnieje piłki wodnej i wielki konkurs hawajskiego tańca limbo. W tej zabawie chodzi o to by przejść wychylając się do tyłu pod ekstremalnie nisko zawieszoną tyczką. Wstęp na wydarzenie dla dzieci i młodzieży będzie bezpłatny.
Będzie to pierwsza impreza z cyklu All Day Beach Party, podobne wydarzenia zaplanowano w lipcu na letnich basenach na Bydgoskim Przedmieściu i w sierpniu na Skarpie.