Toruński TKKF i MOSiR w Toruniu zaprasza na bezpłatny cykl zajęć żeglarskich "Młodzi żeglarze nad Wisłą" dofinansowanych przez Gminę Miasta Toruń skierowany do toruńskiej młodzieży w wieku 13-16 lat, odbywający się na Przystani Toruń. Zajęcia podzielone są na teorię i praktykę. Zajęcia teoretyczne odbywają się w sali wykładowej na przystani Toruń przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki. Zajęcia praktyczne odbywają się na łódkach klasy PUCK (po 5 osób) oraz jachcie DeZeta (10 osób). Są to bezpieczne łodzie powszechnie używane do szkolenia żeglarskiego młodzieży. Wszyscy uczestniczy zostaną wyposażeni w kamizelki asekuracyjne (kapoki).
Zajęcia będą odbywały się w formule 3-4 godzinnych spotkań w weekendy zaczynając od 6 czerwca w zależności od warunków atmosferycznych. Cały cykl zajęć liczy 25 godzin lekcyjnych w podziale na 5 godzin teoretycznych oraz 20 godzin praktycznych.

ZAPISY:
Zgłoszenia można dokonywać e-mailem tkkf@maraton.pl

lub telefonicznie 507 893 310

Należy przesłać dane dziecka (imię nazwisko, data urodzenia)

Przed rozpoczęciem zajęć zorganizowane zostanie spotkanie organizacyjne z rodzicami. Obecność rodziców na tym spotkaniu będzie obowiązkowa.

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zapisów !!!!